Bogulma Ani Nefes Alamama

Butterfly88

Aniden gelen sese gittim kedim yerde ağrı pozisyonunda yatmış ağzı hafif aralik dislerinin arasindan dilini cikarmis oksurmeye,nefes almaya çalışır gibiydi. Hemen müdahale ettim ağzını açtım boğazına bi sey kacmis olma ihtimaline karşı sonrasinda hemen kendine geldi kenara kacti yine biraz zorla burnundan nefes verdi. O anlar nefes alışverisi ve sesi hırıltılıydı. Şu an oyle bi sorun yok iyi ama ne olduğunu anlayamadim acaba böcek vs yemeye calisirken yutamadi mi ya da üşütmüs olabilir mi çünkü gün icinde balkonda yatmayi seviyor. Herhangi bi düşünceniz varsa yazarsaniz sevinirim.

3 CEVAP

aslihan_e

Öksürüyormuş gibi geldi kediniz, kedi bakımında tecrübeli misiniz? Kediler arada burunlarını temizlemek için, öksürmek için ya da tüy kusmak için öyle yapabiliyorlar. Görmediğim için gerçekten boğuluyor muydu bilemedim yani.

eessmmaa

Kusmaya çalışıyor olabilir mi? sanki tarif ettiğiniz durumdan öyle anladım

blue_hpood

tüy kusuyor gibi geldi bana, internetten videolara bakın, aynı şeyse endişelenmenize gerek yok.