Titreme İshal Yürümekte Zorluk

Leydimavi

3 gün önce kedimin arka bacağında titreme oldu kısa süreli sonra geçti 3 gün sonra bir sabah uyandi yürürken bazen arka bacakları yamuluyor güçsüzlesti bugünde ishal oldu karnı şişti haşlanmış patates ve probiyotik yoğurt verdim

11 CEVAP

Sezgek

Acilen vete götürmeniz gerek hemen tahlil yapılması gerekiyor umarım tahmin ettiğim şey çıkmaz geçmiş olsun

Leydimavi

Ne olabilir ki yarın götüreceğim

gece18

Durum hiç içacıcı değil. Acile kaldırın lütfen.

Leydimavi

Aslında genel durumu şuan iyi şişliği geçti sadece ayak dengesi nadiren de olsa kayıyor ayakları yarın götüreceğim

Sezgek

Dün olma ihtimali var gecikmeden vete gitmenizi öneririm inşlh değildir inşlh farklı bir şeydir

Sezgek

Fib olma ihtimali *

Leydimavi

Evet baktım fip ama onun özelliklerini taşımıyor

blue_hpood

nörolojik bir sorun da olabilir, acilen teferruatlı bir hastaneye götürün, tüm tetkikler yapılıp sonuç belirlensin, buraya da yazabilirseniz güzel olur; benzer sorunları olanlar için cevap olur.

Leydimavi

Doktora gittik bakildik sorun yok herşey yolunda

Taycomisa

Kulak içinde gelişen sorunlar da titreme vs yapabiliyor

babylily

karma aşısı var mı genelde gençlik hastalığı gibi duruyor