Hamster'da Pire Sorunu

remz

Hamster'ımızda pire sorunu var. Fikir aldığım bir veteriner Pergran Granüle isimli bir pudra tarzında ilaç verdi. İnternette araştırma yaparken kedi köpek ve diğer hayvanlar için olan pire ilaçlarını kullanmamız hususunda uyarı görünce size de sormak istedim. Yukarıda ismini verdiğim pire ilacını kullanmamızda bir mahsur olur mu?

3 CEVAP

Kayasli

İnternette araştırınca öğrendim bu ilaç sadece kümes hayvanlarına kullanalıyormuş.Bence sen iyice araştır öyle kullan

Bilgos

aynen o tavklarda falan kullanılıyor veterinere götür o sana bi ilaç verir onu sürerdin ya da sıkarsın ve kafesini normelden daha temiz tutmalısın

Bilgos

başka bir veterinere