9 Aylık Kedi Annesini Nasıl Emmeyi Bırakır??

kang14

Bahcede baktıgımız bir anne kedi vardı.Yavrusu büyüdü 1 yasına yakın suan.Annesini normalde 5 aykıkken emmeyi bıraktı ve sokakta olmalarına ragmen annesinden 6 aylıkken ayrıldı cünkü annesi kızgınlıga girmiş ve hamileymiş.Yine doğum yaptı suan yeni yavruları 2 bucuk aylık var nerdeyse.onlarla yatıp kalkıp oynuyor yemek yiyor.Anne kedi eski yavrusuna karısmıyor bazen dövüyor ama genel olarak aynı tabaktan da yemek yiyor.Bugün gördüm ki eski yavrusu emiyor annesini diger 2 aylık yavrularla.Bunu nasıl düzeltebiliriz? Ve neden emiyor ?

4 CEVAP

Cennet29

Anne izin verdiği sürece emmeye devam eder buna engel olamayız malesef 🤭 normalde coktan bırakması lazımdı ama aralarında ki bağ kopmamış demek ki

kang14

Cennet29
Anne izin verdiği sürece emmeye devam eder buna engel olamayız malesef 🤭 normalde coktan bırakması lazımdı ama aralarında ki bağ kopmamış demek ki

Normalde kopmuş gibiydi hamile olunca annesi.Ama hepsinin bölgesi zaten bizim ve komşu bahcesinde oldugu için ister istemez yine aynı yerde yemek yediler hep.yavrularını bile bırakıp gidiyor eski 9 aylık erkek yavrusuna😄 diğer bebelere süt kalmıycak diye korkuyorum.Acayip emiyor ya.Hiç beklemezdim anne kediden izin vermesini😅

Mivia

Kediler 3 aylıkken annesinden ayrılmaları gerekir. Yani anneleri yavrulari bırakır ve tamamen bir bağ olmadan yaşamlarına devam ederler merak etmeyin doğal

Cennet29

Bende şaşırdım açıkcası 😂😂😂 umarım süt hepsine yeter