Sokakta Bulduğum Kedi

Fistikpasa

Cins meraklısı biri değilim. Aynı yerde biri dişi biri erkek iki kedi buldum. Russian blue veya british olduğunu düşünüyorum sahibi olabilir. Sizce cinsi ne?

2 CEVAP

Esomeli

Korat cinsinede çok benziyor

KimJeongguk

Rusian Blue kediler öyle sokaktan bulabileceğiniz bir cins değildir. Türkiyede bile bu cins kedinin varlığı bir elin 5 parmağını geçmez. Kedi British de değil çünkü burnu uzun. Bu ya Scottish kırmasıdır yada Gri Tekirdir. Öyle gri renkli diye sandığınız gibi cins bir kedi değil maalesefki.