Erkek Kedilerim Çiftleşmeye Çalışıyor

Denizemirrr

2 tane erkek kedim var sokaktan 2 haftalıkken sahiplendim şuan 6 aylıklar biri diğerinin üzerine çıkıp ensesini ısırıyor çiftleştiğini sanıyor bir zararı varmıdır ne yapmam gerekiyor

5 CEVAP

Denizemirrr

Teşekkür ederim siz ne zaman kısırlaştırdınız acaba

blue_hpood

bir zararı var; bu hareket kalıcı olarak yerleşmeden önce acilen ikisini de kısırlaştırın. eğer yerleşirse sağa sola kerkinirken bulabilirsiniz. bu hareket aynı zamanda baskınlık hareketi fakat ben sizin kedilerinizin baskınlıktan ziyade çiftleşme olgunluğuna geldiklerinden ve dişi kedi olmadığından bunu yaptıklarını düşünüyorum. lütfen imkânınız varsa bu hafta içinde birini kısırlaştırın. çoktan yapılması gereken bir hamle, daha fazla geciktirmeyin.

Mivia

Kisirlastirmanizi oneririm.

salihaondag8

Aynen en kısa sürede bir veteriner kliniğe gidip kısırlaştırmaniz gerekiyor hiç vakit kaybetmeden gidin dedim yani ilerde ne size stres olsun bu mesele nede kediniz üzülsün derim🤗

blue_hpood

ben 4.5 aylıkken sahiplendim; 5 aylıkken kısırlaştırdım. internet üzerinde kısırlaştırmanın faydalarına ve ne zaman yapılması gerektiğine dair araştırma yapmanızı öneririm.