Kedi Gece Miyavlaması

frknkurtt

Yaklaşık 1 aydır gece saat 8-9'dan sonra kedimiz dış kapı önüne gidip miyavlıyor, kısır kedi. Odaya alıp kapıyı kapadığımızda bağırması geçiyor, kapıyı açtığımızda tekrar dış kapıya gidip bağırmaya başlıyor. Kedi otu denedik yine de etki etmedi. Çözümü bulan var mı acaba?

3 CEVAP

Mivia

Ya disari cikmak istiyor yada kapinizin onunde baska bir kedinin kokusu var... Onunla ikgilenmeye ve oraya gidince dikkatini dagitmaya calisin

Park Mivia

blue_hpood

gün içerisinde yeterince ilgi gösteriyor musunuz? enerjisini atmasını sağlıyor musunuz? benimki de bunu bazen yapıyor; genelde sürekli yoğun olduğum ve onunla pek ilgilenemediğim zamanlarda bariz bir şekilde dikkat çekmek için yapıyor. bu duruma hiç düşmemek için gün içerisinde 1-2 saat enerjisini atmasını sağlamanızı öneririm. diğer türlü sizi şartlar ve her ilgi istediğinde kapının önünde miyavlar.

frknkurtt

cevabınız için teşekkürler. Gündüz çalışıyoruz, akşamlarıda biraz oynatıyoruz. Kapının önünde miyavladıktan sonra kendini duvara sürtüyor, sevdirmek istiyor ama sevdiğimizde de ısırıyor. Daha fazla oynatmayı deneyeceğim