Kedimi Havaya Atıyorum Bişey Olurmu

Gulcaannnsu

Kedimi havaya atıyorum yatağın üstündd bazen bişey olmaz dimi öyle hani çok yükseğe de değil eğlence olsun diye

9 CEVAP

blue_hpood

yahu ne değişik insanlar var:D bir şey olmaz ama yine de yapmayın, düşebilir.

Gulcaannnsu

Yok yok yatağa atıyorum düşürmem ben onu canı acımıdıyor umarım

blue_hpood

kediler bu tarz davranışları anlamadıkları için agresif tavır sergileyebilir; ben yapmamanız taraftarıyım.

Gulcaannnsu

Hm tamam teşekkürler

Lorelei94

Sizin niyetinizin kötü olmadığını anlıyorum ama kediniz bunu siddet gibi algilayabilir sonradan size karsi agrasiflesebilir

Gulcaannnsu

Tamam teşekkürler

Cennet29

Evet havada uçarken kuşa dönüşebilir 😁😁😁😁😁

Fistikliokum

kediler kendileri bize karsi agresif hareket sergiliyorlar evet ama bizim onlara yaptigimiz bu tarz davranislari anlamazlar sizin onu yukari atip tutmaniz onu korkutup agresiflestirir, ayrica durduk yere korkutmasın alemi de yok , farkli yontemlerle oynayın kedinizle , saklambac oynamayi cok severler mesela🙂 yada oltayla oynamayi.

Mivia

Ben yapmanizi onermem kedi cok rahatsiz oluyor olabilir bir sure sonra travma olusumunu tetikleyebilecek bir davranis cunku kediyi attiginda cani acimasada pek eglenmez korkadabilir