Kedime Kıyafet Bakıyorum??

romeonuz

Kedime kıyafet bakıyorum güvenilir bildiğiniz bir site var mı? Yada gidip alabileceğim bir yer yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

kedilimadam

Aslında kedilere kıyafet giydirmek onlar için çok da keyif verici bir şey değil.Kendilerini sürekli yalayarak temizleyen canlılar oldukları için elbise onları strese sokabiliyor.Bu durumu göz önünde bulundurarak karar vermenizi tavsiye ederim:)

Heiter

Sfenks kedisi dışında, gerekli bir şey değil bence de. Özellikle şu örgü olanlar aşırı sıcak olmuyor mu? Kedinin kürkü var zaten. Bir de kendilerini yalayamama meselesi var tabi, onu da belirtmişler zaten.
Soru sorduğunuza pişman etmiş gibi oldum değil mi? :D

Feronia

Instagram: @bjeffshop ve @petarmyshop

SelinTuksal

Bakın ertesi gün kedinizin çok önemli bir toplantısı var, takım elbisesini de ütülemeyi unutmayın! ha birde o gün günşli olacakmış. güneş gözlüğü de alıverin bari.

Kayasli

Pet shoplarda bulabilirsin ama çeşit istiyorsan ************'da ya da www.*********.com sitesinden bakabilirsin tabii cinsiyeti de önemlii bir faktör.