Kedim Kendini Sevdirmiyor

DumanSila

Kedimi kucağıma almak istiyorum ama kaçıyor kendini sevdirmiyor, bazen çok sevecen yanımıza geliyor resmen beni sev diyor hatta kucağımızda uyumaya çalışıyor ama o kadar nadir ki.. Ben doyasıya kucağıma almak istiyorum. Onu kucağıma nasıl alıştırabilirim? Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

7 CEVAP

ursaminor

3 saniye kuralı :D
Sanki bir basketbol topu kedimiz. Elimizde 3 saniyeden fazla tutarsak faul olur öyle bir durum :D
Bizi düşündüğünden tabii...

Gece yatağa gelince bazen kıçını bacaklarıma dayar. O zaman asla kıpırdamam, ayaklarım uyuşsa da, kaşınsam da asla kıpırdamam ki kalkıp yatağın başka yerine gitmesin. Öyle hasretim kucakta kedi mıncırmaya yaa ühü :D

emreovec

Valla benim Leo'da öyle. Kendi isterse sevdiriyor. İstemezse pati atıyor. Isırıyor. Mesela hiç göbek sevdirmez. Sırtını biraz geç napıyorsun sen ya bakışı atar. Ama mutlaka akşam 2-3 saatte kucak seansımız vardır. O ister gelir ama kucağa. Ben koyayım yok. Bende öyle isterdim ama biz onu böyle sevdik. Napalım. Onun kaderi biz. Bizimk ki de oymuş. Sizin kedinin de çok alışacağını sanmam. Karakter.

Merloli

Bana kalırsa bu bayağı zor bir şey :) Bazıları kucakta sevilmekten hoşlanır bazıları ise kendini sevdirtmez bile. tamamen kişiliğine bağlı. Ama yinede kucağınızdayken ödül maması falan verirseniz alışabilir belki.

Kayip

Benim kedimde onceden kucagi cok sewiodu hemen geliodu ama simdi acayip agresif davranio gelmio kucagima

goknur

Bulundugu yerde sevmeyi deneyin biraz oyle alisinca kycaga geliyorlar

goknur

*kucaga

goknur

:D :D :D :D :D ben gecen gece sabahladim ne hikmetse yanimda uyudu hemde o kadar guzel uyuduki misil misil :) ama dun gece olmadi yine denedim ama olmadi :)