Kedimin Kakasının Üzerinde Kan Gördüm

halimcek

Kedin tuvaletini yapıyordu kontrol için başında bekledim normal şekilde büyük tuvalitini yapmıştı ama üzerinde de biraz kan vardı
daha bir ay olmadı parazit kabı yutturmuştum
Sebebi ne olabilir

3 CEVAP

blue_hpood

çok zorlayarak yapmışsa kanama olabilir. yine de veterinere kontrol ettirin ve diğer dışkılamalarını da gözetleyin.

halimcek

Tamam çok teşekkür ederim

Fistikliokum

ishal degil di mi, vetinizle diyalogunuz iyiyse fotosunu atin, duruma gore degerlendirir, bizim vetimiz uzaktan yardimci oluyor gerekli gorurse getirin diyor,