Hills E Geçiş

msfkaya

Anket

Tuna Balıklı
(9 oy)
Tavuklu
(5 oy)
Toplam (14 oy)

Merhabalar, RC kitten dan hills kitten e geçiş yapacağım Tuna Balıklı olanı mı Tavuklu almalıyım

6 CEVAP

Sezgek

Her hangi bir alerji problemi yoksa kedinizin daha çok sevdiği aromayı verin derim sonuçta marka aynı olduğu içim içerik de aynı olacak

msfkaya

alerjisi yok ama daha hiç hills kullanmadım deneme paketini de bulamadım açıkçası

Minminik

Yavru 4 aylık kedime ilk başta Tuna balıklı olanı aldm vet daha iyi dedi
Tavukluyuda aldm ama c9k begenmedi %15 tavukla karistiriorum balikliyi

Mocsnik

Balıklı almıştım ağzi kokmuyor fakat hangi marka olursa olsun tavukluda ağzı çok kokuyor bende

AyseMia

Tuna balıklı olandan 7 kg kullanmıştık yavruluk döneminde, iyi geliyor diyebilirim, zayıf ise kilo almasına da yardımcı oluyor ancak genelde tadını sevmiyorlar. Kızımda gözlemlediğim ve kullananların yorumlarında da gördüğüm kadarıyla.

msfkaya

Deneyip gözemleyeceğim bakalım