Hangi Mama Özünü Tercih Etmeliyim.??

mehtapkaplan

Merhabalar patili dostlar. Benim kedim 4 aylık ve Aralıkta mamalara zam geleceği söyleniyor.. Şimdiden 1 paket 10 veya 5 kg'lik kısırlaştırılmış mama siparişi vericem. Fakat içeriğinde kuzulu, tavuklu, balıklı mamalar mevcut. Ben N&D kullanıyorum mamada. En son morina balıklı bal kabaklı karidesli ve kavunlu tahılsız yavru kedi maması aldım. Kısır kedi mamalarına baktıgımda

Kuzu, balkabağı ve yaban mersini.
Ördek, kinoa, brokoli ve kuşkonmaz.
Tavuk, kılçıksız buğday, yulaf ve nar.
Kuzu, kılçıksız buğday, yulaf ve yaban mersini.
Ringa Balıklı ve Portakallı Tahılsız

Seçenekler var hangisini seçmeliyim?? Kuzulu ve ördekli ilgimi çektide nasıl olur beğenirmi bilemedim.

1 CEVAP

KayahanK

Bence Ocean serisinden devam edin Ringa Balıklı ve Portakallı Tahılsız