Kedimin Tırnağı Soyuluyor, Ne Yapmalıyım?

luvhera

bugün kedimin tırnağını keserken ön partisinin bir tırnağının soyulduğunu gördüm. soyulduğu için parça parça da dökülüyor. ne yapmalıyım? vitamin başlasam mı?

3 CEVAP

Sezgek

Ay konudan bağımsız ikinci fotoya bittim o duruş patisi tutulunca hiç istememesi ama çaresiz bir anca patisinin bırakılmasını bekleyişi duruşu nerde görsem tanırım o yan profili 😅😂 bu arada tamamen normal bir durum panik yapılacak bir şey yok

Fistikliokum

bizde de aynisi oluyor, vetimiz normal demisti.

Mivia

Benim kedimdede oluyor normal endiselenmeyin