Tarım Ve Orman Bakanlığı Aşı Çip?

Hilalkaya3435

Arkadaslar tarım ve orman bakanlıgında aşı ve çip yaptiran var mi? Kuduz aşısını sanırım yapıyormus tarım bakanlıgı, ama fiyatı cok cok ucuzdu kuduz asısın. Klinikle arasında baya fiyat farkı var acaba kalite farkı mı?

8 CEVAP

Azirovka

Benim kendi veterinerim bana tarımda taktırmamı söyledi. Kendisi 160 tlye takıyormuş. Tarımda kuduz + çip 75 tl.

Ben kalite farkı olduğunu düşünmüyorum. Öyle bir şey olsaydı veterinerim öyle bir şey demezdi herhalde.

Muezzabalim

Hiçbir kalite farkı yok gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz ben de kuduz aşısı ve çipi tarım orman da yaptırdım verdikleri kimlik dahi aynı . Tek fark fiyat😊

Hilalkaya3435

Çok tesekkür ederim arkadaslar randevu aldim💖

cello1903

randevu nereden alınıyor link atabilirseniz sevinirim

Hilalkaya3435

Ben ilçemdeki tarım ve orman bakınlıgını aradım ararsanız bilgi verirler

Muezzabalim

Randevu almadan direkt gittik biz , aradığımızda gerek yok dediler o şekilde gittik ,tabi bulunduğunuz şehre göre değişebilir arayın siz yine de

Fistik23

Çip kuduz aşısı toplamda 35 40 TL gibi bir fiyata yaptırdım il tarım müdürlüğünde veteriner çip 200 aşı 200 TL falan demişti benide arkadaşım uyardı tarım müdürlüğü yapıyor diye

Fistik23

Randavu almanıza gerek yok gidip direk yaptırabilirsiniz çip takma işlemi acı veriyor normelde hiç bir aşıda gıkı çıkmayan kedim ortalığı yaktı sonrada titremeye başladı yakın bir yer olmasına dikkat edin hemen eve götürüp sakinleştirip oyun oynatın ödül maması falan verin