Kedimin Gözündeki Beyaz Yer

ecelice

Kedimin gözünün içindeki bu tabaka normal mi, bilenler cevaplarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙏🏼

3 CEVAP

Sezgek

Üçüncü göz kapağı sizin ki biraz kenarlardan belirginleşemeye başlamış normalde onu farketmemeniz lazım enfeksiyon durumlarında görünür hale gelir her hangi bir akıntı çapaklanma kaşınma var mı göz de ona bakın takipte kalın o kısım daha da belirginleşmeye başlarsa ya fa akıntı gibi şikayet görülürse vete danışırsınız

Mivia

O her kedide var. Su an sadece kuslarda aktif vr gozun ikinci kapagi diyebiliriz. Tum hayvanlarda korelmis ama goze toz kacmamasi icin ve gözümuz kapali iken etrafi gormek icin bu goz kapagi vardi.

Park Mivia

Ozlemkpln

Benim kedimde var 🥹