Muhabbet Kuşu Sahiplencez Kedim Kafesteki Kuşa Zarar Verir Mi?

Arya45

7 aylık dişi kedim var henüz yeni kisirlastirildi bi tanıdık saglik problemlerinden ve surekli hastaneye gittiginden kuşuna bakamadığı için bize getirecek ikisi aynı ortamda olsa sorun yaşar miyiz? Bir de Kedimin aşıları vs tam yeni de ameliyatlı kuştan ona bi şey geçer mi saglikli da duruyor kuş sadece altını vs temizleyememisler. Geldiğinde kafesini temizleyip öyle koycaz aynı ortama.

17 CEVAP

Arya45

Bunun tabiki farkındayım yalnız bırakmam hiç bi zaman gerekirse ayrı ortamda tutarım yükseğe falan koyarız ben sadece sağlık açısından ve psikolojik olarak bi sorun yaşar miyiz diye korktum

Arya45

Kuşu sahiplenicek kimseleri yok bi kaç tanıdikları misafir etti ama kısa süreli. Hem kus hem kedim buyuk stres yasayacaksa kuşun kafesinin temizliğini mama ve su değişimini kendi evlerinde gidip bakmayı mi teklif etsem. Getirmesini istemediğim zaman da alınıyor karşı taraf kuşunu istemiyorum sanıyor.