Acıl Cevap

Mivia

Kapinin onunde baktigim kedi var. Bakiminds hic degisiklik yapmadim ama yataginin ustunde bir onceki haftaya gore cok daha fazla kedi tuyu var ve buraya baska kedi yatmiyor. ve ayrica koltuk altindakj tuyler tamamen dokulmus ki kedinin cilt hastaligi da yok ve gayet rahat yani stres desem dusuk ihtimal.Neden oluyor acaba bilen varmi

1 CEVAP

nergulsimsek

Mevsim geçişlerinde ve mama değişikliğinde tüy dökümü illaki oluyor. Evdeki kedimde de sonbahara geçişte ciddi bir döküm yaşamıştık daha yeni yeni düzeldi.