Kedim Kusuyo

Ferd0606

Kedim yaklaşık bi haftadır bizde gayet normaldi ama geldiği 2/3 gün sonra limon ağacı yaprağı yemeye başladı ve kusuyo neden

5 CEVAP

Minetokyo

Kedilerin normalde limon sevmezler ve tüketmemeleri gereken bir besin zarar veriyor. Limon böyle zarar veriyorsa haliyle limon ağacı yaprağıda kedinize zarar verecektir

Mivia

Kediler bitki kemirmeye bayilir fakat cogu bitki kedilere zararli aman dikkat edin olumune yol acan bitkiler olur. Bitki yemeye calisirsa(ot yararli onun disinda) hemen uzaklastirin derim. Simdide bir veterinere goturseniz iyi olur belki limon agaci yapragindan degilde ciddi bir sorunu olabilir

Muezzabalim

Öncelikle geçmiş olsun kusması üç ten fazla ise veterinere götürün , kusma sebepleri genelde ************ yeyince oluyor veya usutunce , fakat üçü geçerse aynı gün içinde kusması veterinere götürün benim de kedim üç dört kez kusmustu hemen götürdük midesinde enfeksiyon çıktı antibiyotik iğne tedavisi ile geçmişti.

Muezzabalim

Mamayı hızla yeyince yazmıştım tam çıkamamış

blue_hpood

limon ağacı yaprağı yemese mi sizce de? her neredeyse yemesini engelleyin, veterinere de danışın, belki de kediler için zehirli olabilir.
arkadaş da mamayı hızlı yiyince yazmış sjsjs ulan kocaman yazmış limon ağacı yaprağı yiyor diye, ne değişik insanlar var ya