Kedimin Gözüne Pati Atıldı

Leobey41

Kedim çiftleştirmeye yolladım ve gözüne darbe aldı tobrased damla verdiler sizce her hangi bişey olurmu 🥺

3 CEVAP

KravatliKedi

Bu kısırlaştırma da moda oldu ya bırakın hayvanlar ırkını surdursun sahiplendirebiliyorsa ciftlestirsin şimdi sokaktan alın diyenler çıkacak git aslan kaplan sahiplen o zaman

Cubik

kedinizi çiftleştirmeye göndermek yerine kısırlaştırın. onun için en doğrusu bu.

Leobey41

Dostum ben ne soruyorum sen ne anlatıyosun gözünde çizik var bişey olurmu acaba daha önce yaşayan varmı