Kısır Erkek Kedimin Çiş Sorunsalı

Trifane

Merhaba arkadaşlar. Yazin bir çocuk sahiplendim.Bluepoint scootish. 1 yaşında kısır. Benden önce 15 gün kadar başka bir evde kalmış. 6 aydır bizimle yasiyor çok sevimli afacan bir cocuk. Fakat ne yaptıysam cisini kum kabi dışına yapmasını engelleyemiyorum. Gidip evin bir köşesine yapıyor. Temizliyoruz siliyoruz yine ayni. Kum kabini degistirdik mamasını degistirdik. İştahında da Sorun yok. Fakat bu cis meselesini çözemiyorum. Sağlıklı da sipa bir sorunu yok. Var mi önerisi olan ?

1 CEVAP

blue_hpood

tozutmayan kum kullanıp açık tuvalet deneyin bir de, tuvaleti de değiştirip xxl bir tuvalet alın.