Acil Lütfen Kedilerim Yemek Yemeyi Bıraktılar

nazlalt1

Arkadaslar kedilerim 3 gündür hiçbir şekilde mama yemiyor 3 çeşit mama denedim ama yemediler 2 aydır ishaller onun etkisi de olabilir bilmiyorum 3 gün içinde aşırı zayıfladı hepsi şimdi şırınga ile besliyorum ama o da tehlikeli korkuyorum ne onerirsiniz

7 CEVAP

Aynı sorun benim kedimde de var şuan benim kedim kuru mama asla yeniyor 1 haftadır devam ediyor en son şüphelendim ve veterinere götürdüm çok kötü üşütmüş dedi normalde aşı olucaktı kaldıramaz ölür diye aşı yapmadı size tavsiyem en kısa zamanda veterinere gidin

Bize oral sprey ve yemek yemesi için kedi yoğurdu verdi

Aynı sorun benim kedimde de var şuan benim kedim kuru mama asla yeniyor 1 haftadır devam ediyor en son şüphelendim ve veterinere götürdüm çok kötü üşütmüş dedi normalde aşı olucaktı kaldıramaz ölür diye aşı yapmadı size tavsiyem en kısa zamanda veterinere gidin

Bize oral sprey ve yemek yemesi için kedi yoğurdu verdi

Zxhrlast0x

Acil Vetenirer’e götürün 2 aydır ishal ise sağlık problemi olabilir. Hiçbir şekilde yemek yemiyorsa yaş mama kedi çorbası kedi pudingi gibi şeyler alıp verin kuru mama yiyeceğini sanmıyorum tavuk haşlayıp suyunu kuru mamaya dökerseniz veya kedilere verirseniz yerler ama illa bir Vetenirer’e götürün ciddi bir sorun olabilir..

dd13

Öncelikle kesinlikle veterinere götürün, ciddi bir sağlık sorunu olabilir. Yoğurt, yaş mama vs vermeyi deneyebilirsiniz

Anonymus985465

Yemeyen kedi hastadır. Ağrısı olan canı yanan kedi de yemez. Aç kalan kedinin organları hasara uğrar ve geri dönüşü olmayabilir.
Acil veterinere götürmelisiniz.
Su kaybı varsa acil serum da verilmeli

Anonymus985465

Haşlanmış tavuk göğsünü suyuyla sıvı lapa haline getirip çay kaşığı ile boğazından akıtın. Günlerce bu şekilde besleyerek birçok kediyi kurtarabildim. Ayrıca vitamin takviyesi

nazlalt1

Bugün biraz yiyorarlar gibiydi mama dışında bir şey veremeyiz ishal oldukları için daha kötü olur pirinç haşlanmış tavuk muz veriyoruz şırınga ile zorla kendileri sadece su içiyor