Yavru Kedim Neden Kuma Çişini Ve Büyük Çişini Yapmıyor?

Mutang

50 günlük yavru kedi sahiplendik bizimle bugün 4.günü hala kuma tuvaletini yapmıyor evin belli yerlerine çişini ve büyük çişini yapıyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum

2 CEVAP

blue_hpood

büyük çiş ne demek anlamadım, kaka mı demeye çalıştınız? 50 günlük yavru henüz çok küçük demek, annesi yok muydu? sütten kesildikten sonra bir süre daha annesiyle kalması gerekiyordu. ben tuvalete erişemediği için yaptığını düşünüyorum, düz bir karton veya muşamba üzerine kum koyup bir de öyle deneyin.

Mutang

Evet kakasını demek istedim teşekkür ederim