Kedim Sürekli Kumunu Kazıyor.

Klimt

Kedim tuvaletini yapmak disinda da kumunu kaziyor. Tuvaletini yapamadigindan mi diye gozlemledim, yapabiliyor ve o pozisyonda durmuyor. Sadece kaziyor yani. Oyun mu oynuyor diye de dusundum ama oyle de degil sanki. Kum kabi kucuk geliyor olabilir mi? Neden yapiyor sizce? Kumu da temiz.

4 CEVAP

Elfffff

Merhaba benim kedim de kumu bazen gereksiz yere kazıyor.Bir yerde kedilerin kumla oynamayı sevdiğini okumuştum.

romeonuz

Kediler kumları severler. Yavruysa heleki hep oynamak ister bi sıkıntı yok.

Klimt

Tesekkur ederim.

Klimt

Yaklasik 7 aylik ama bilemedim. Tesekkurler