Hangi Irk Köpek Beslemeliyim

BinaliSibel

Merhaba, ben aylardır köpek beslemek hevesiyle İnternet'te petshoplarda gezinip araştırıp duruyorum. Ve tam karara varamadım henüz. Sorum şu ben yeni evliyim ve eşimle Ben çalıştığımız için köpek sahiplendikten sonra günün belirli saatleri evde tek kalacak. Sitede oturuyorum iş dönüşleri ve ve sabahları işe giderken gerekli ihtiyaçlarını karşılayacak kadar Zaman'ımız var. Fakat evde yalnız kalmasından dolayı biraz Çekingen davranıyorum evde tek başına kalması sıkıntı olur mu? Ve son olarak en önemlisi biz bu konumda iken en çok Sevdiğim 2 Irk köpek var sizce bu 2 Irk bu şekilde bizimle birlikte bir Ömür yaşayabilir mi? Boxer ve samoyed. Eğer uygun değilse tavsiyeniz hangi Irk olur. Şimdiden teşekkürler.

9 CEVAP

acarabi

Boxer için evinizin oldukça geniş olması ve artı olarak bahçe oldukça gereklidir. Şayet evde fasılalı olarak ( zamanla süresini arttırarak ) yalnız kalma eğitimini verebilecekseniz boxer cuk olur. Samoyed,lerin tüy problemleri ve karı koca çalıştığınız için yalnızlık anksiyete rahatsızlığı yaşama ihtimali daha fazla deniyor. Tüm köpek cinsleri için daha ayrıntılı bilgi şuradan: www.kopegimees.com bu siteden istediğiniz cins için tüm bilgileri ilk elden edinebilirsiniz. İnşallah sahipleneceğiniz yavrunuzla güzel günleriniz olur. Önemli not : ne olur lütfen petshoplardan para ile yavru kesinlikle almayın. Ya çok güvendiğiniz kaliteli ırk üreticilerinden edinin yada ücretsiz sahiplendirenlerle irtibata geçin. Emin olun daha az sorun yaşarsınız.

sude24sena

bunları alabilirsiniz

İngiliz Springer Spaniel
Amerikan Yerli Köpeği
Russian Spaniel
Kyüshü(büyük ama zeki ben bunu tercih ederim çok sesiz duygulu iyi eğitilebilir)
Ainu(avcı köpeği cesur)

BinaliSibel

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Biraz büyük yada orta. Irk istiyorum ve ayrıca evde ve site yaşamana uygun olsun istiyorum

dogaaonaat

şivava almasınız bence. Çünkü şivavayı ne kadar iyi eğitirsen o kadar iyidir. Sevilmeyi çok severler ve dediğini hemen anlıyacaktır. Yanlız kalması sorun değil. 'UZMAN TV'DEN ŞİVAVA YA BAKABİLİRSİN''

rotvaydır
ingiliz cooker
beagle
golden

lenahmet

ilk köpeğiniz olucaksa golden alın

bence boxer ve rowierler

evrimpolat

KÖPEK SATIN ALACAĞINIZA GİDİP BARINAKTAN SAHİPLENİN.ŞU İNSANLARIN CİNS HAYVAN MERAKINI SEVDASINI ANLAMIYORUM.ALIYORLAR CİNS KEDİ KÖPEK SONRA YA SIKILIYORLAR YADA BAŞKA BİR BAHANEYLE YA SOKAĞA ATIYORLAR YA DA BARINAĞA BIRAKIYORLAR

fenerrsena43

Satın alma!! İllada cins olsun diyosanız barınaklardada sizi bekleyen rodwailler - goldenler - huskyler - alman kurları- küçük ırklar da var eğer biraz facebookta araştırırsanız - ücretsiz pet sahiplendirme- cockergiller- goldengiller bu sayfalara bakın!!!