Kum Kokusu

Cigdem_ib

Arkadaşlar pudralı kedi kumu aldım kumda diski olmamasina rağmen kumdan koku geliyor tuvalet kapalı olmasına rağmen hangi kumu önerirsiniz veya ne tavsiye edersiniz

2 CEVAP

Trifane

VanCat aktif karbonlu kum kullanıyorum ben. Evde 4 kedim var. Siyah paket olanı. Siyah granuller var içinde. Toz minimum seviyede. Koku da yok. Bir de kum seviyesine bakın. Kum seviyesi az ise de koku yapar.

dd13

Ben kuma active clean ekliyorum, kokuyu azaltıyor. Dışkıdaki kokuyu
vs. Kullandığınız mama da etkileyebilir. Bir de kum kabının dibine yapışacak şekilde idrar yaptıysa temizleseniz bile o da koku yaratabilir.