Hamılelık

YasaYasa

Bugün 20. Günümüzdeyiz ve memeleri kızarmaya başladı sizce kesin gebe mi

4 CEVAP

kedilimadam

Çıkıntı da yapmaya başladıysa memeleri hamiledir:) bu süreçte herhangi bir kızgınlık belirtisi göstermedi değil mi?

YasaYasa

@kedilimadam hayir göstermiyor mama yiyo sürekli doymak bilmiyo göbüş cıktı hafiften :))

kedilimadam

Bence hamile:) yine de imkanınız varsa 2hafta kadar sonra veterinere götürüp baktırmanızda fayda var, umarım her şey gönlünüze göre olur.

elaaaa

Evet hamile gibi gözüküyor. :))