Et Oranı İyi Olan Güzel İçerikli Kaliteli Yaş Mama Önerisi Kısır Yetişkin Erkek Kedine

salihaondag8

Arkadaşlar yaş mama hangilerini kullanıyorsunuz kedilerinizde memnun kaldığınız beğendiğiniz markaları söylerseniz sevinirim kısır yetişkin erkek kedime yaş mama Alicam o yüzden fikir almak istiyorum sizlerden şimdiden teşekkürler 🤗

19 CEVAP

Schesir, Acana, Nd yaş mamaları gayet güzel içerikli ve kaliteli markalar. Ben kedime daha çok schesir kullanıyorum

AslanPati

N&D, Schesir, Felicia, Vets Plus, Gimcat, Bozita. Yaş mamayı evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ben tavuk, ciğer ve balıkla yapıyorum.

beyzathemoc1

Fiyat performans olarak bozita ve felicia düşünebilirsiniz

Ev yapımı da çok uyguna geliyor ben patates havuç brokoli ciğer katıyorum bazen lif için yulaf veya balkabağı katıyorum

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler peki bunlar gibi kaliteli güzel içerikli uygun fiyatlı onerebileceginiz et oranı yüksek yaş mama varmı

blue_hpood

uygun fiyatlı kaliteli bir yaş mama yok; en güzeli schesir, açınca sizin bile yiyesiniz gelir. fakat 25 kuruş olsaydı alın verin derdim. daha önce de benzer bir soru sormuştunuz, yine aynı cevabı vereceğim, bu enflasyon döneminde ucuza kaliteli yaş mama bulamazsınız, 20 lira ona verene kadar aynı paraya gidin kasaptan ciğer kestirin. o ciğerden 2-3 akşamlık haşlama çıkar. bölün buzluğa atın, ertesi gün tekrar çıkarıp haşlarsınız. yaş mamadan kat kat daha kaliteli. suyuyla birlikte verirseniz bayram eder diyebilirim.

GzdeAkbuz

Optimeal, Vet's Plus, Schesir, Nutri Feline, Gourmet, Gimcat, Proplan, Gardenmix, Meo, natura, plaisir, miamor..

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler 🤗

Emirckr

Öncelikle N&D,Schesir,Gimcat son derece kalitelidir,
Güvenerek verebileceğiniz sayılı yaş mamalardan.

Daha uygun bütçeli isterseniz memnun kaldığımız Nutri Feline önerebilirim,bizimkiler bazı çeşitlerini pek iştahlı yememişti ama ton balıklı&somonlu olana bayıldılar.
Normalde de N&D’nin balıklı konserveleri 5 dk da bitiyordu eğer kediniz balık seviyorsa Nutri Feline de şans verin derim :)
Fiyatı diğer saydıklarıma göre daha uygun.
İçerik konusunda incelediğimizde iyi görünüyor ama mama püre şeklinde olduğundan bi N&D,Schesir kadar da övemiyorum tabiki.

salihaondag8

Sizede cevabınız için teşekkürler 🤗 inşallah hepsini denerek ve gözlemleyerek deniyecem inşallah en yakın zamanda içime sinenleri

Emirckr

Acana da çok kalitelidir,et oranı oldukça yüksek.
Fakat nedendir bilmem benim her iki kedim de o kadar iştahlı yemiyor.
Biz özellikle N&D ve Schesir’den memnunuz,N&D fiyat olarak bir tık daha uygun olduğundan çoğunlukla onu tercih ediyoruz.
Tavukluları ve balıklıları şeklinde dönüşümlü veriyoruz.
Hatta seri seri ayrılıyor N&D’nin Natural serisini daha çok tavsiye ederim.

salihaondag8

Yani siz en çok ne ve schsir den memnunsunuz öylemi cevabınız için teşekkürler ozaman inşallah içime sinen ve bütçeme uygun olursa deneyecem inşallah en yakin zamanda suanlik meo yaş mama alıyorum bütçeme uygun diye ama daha üst güzel yaş mamalar arıyorum güzel icefikli kaliteli mamalara geçmeyi düşünüyorum o yüzden fikri almak istedim meo sizce nasıl iyimi yani market maması ama içeriği güzel uygun fiyatlı kaliteli onunca denemek isterdim

amillaaa

Ben Natura, Nutri Feline ve Gimcat'leri tercih ediyorum genelde. En uygun fiyatlısı Natura sanırım bunlar arasından.

Suraemir

En güzeli şu devirde evde yapmak balık mı yediniz ayırın verin et mı yapacaksınız ayırın verin veya tavuk içine brokoli havuç patates gibi yiyebileceği şeylerden de azıcık atsanız daha faydalı olur tamamdır

Miniss

Söylenenlere ek olarak miaomor un yaş mamasını da kullanılabilir bence .Su an ******da 11tl olması lazım

Miniss

a m z n 'da