Kedi Kısırlaştırma Sonrası Beslenmesi

Mery16

Kedimi kısırlaştıracağım kısır mamasını aldım. Normalde sabahları 1 2 çay kaşığı yaş mama veriyorum 1 paketi 1 haftaya yayıyorum. Kısırlaştırınca da verebilir miyim normal yaş mama mı verilir yoksa yaş mamalarında kısırlaştırılmış olanı var mı ? Kısırlaştırma ameliyatı önce ve sonrası bağışıkşık için tavsiyelerinşz var ise talibim. Şimdiden teşekkür ederim

4 CEVAP

Ruzgarin

Merhaba, 1 hafta boyunca bozulmazmı paketi açınca

Mery16

Buz dolabında cam kapaklı kasede muhafaza ediyorum. Bozulmuyor.

Mery16

Buz dolabında cam kapaklı kasede muhafaza ediyorum. Bozulmuyor.

Ruzgarin

Bende öyle yapayım