Kedimin Mamasını Değiştirmek İstiyorum

ebrusahaan

merhabalar kedim 3 yaşında ve tekir yıllardır aynı mamayı kullanıyorum ancak öğrenci olduğum için artık mamasını değiştirmek istiyorum çünkü çok pahalı ( prochoice tavuklu) önerebileceğiniz bir mama var mı ve kedimi mamasına nasıl alıştıracağım????

4 CEVAP

salihaondag8

Bonacibo bir tık daha uygun istersenoz ona geçebilirsiniz 140 150 lira arasinda dahada uyguna belki başka sitelerde bulabilirsiniz ben yetişkin kısır erkek kedime tavuklu olanı yeni kullanmaya başladım severek yedi herhangi sağlık sorunu oluşmadı yani uygun fiyatlı ve güzel içerikli ve fiytaina göre kaliteli deneyebilirsiniz ve şans verirsimiz eher kedinize yarar ve memnun kalırsanız dener ve ilerlersinzi inşallah yani ikisini karıştırarak verirsiniz insallh severek yer başlarda yemez ama daha sonra zamanla alışır merak etmeyin yani ama yinede sevmezse vaska markaua gecersoniz yani denemeden bilemezsiniz küçük paket alın deneyin severse devam edersiniz sevmezse başka markaya gecersiniz yani boşa gitmesin diye diyorum lavital marka var onafa bakabilirsiniz kedimde herhangi sorun olmadı sevdi uygun fiyatlı güzel içerikli ve fiyatına göre kaliteli

salihaondag8

Reflex purina one mystic bublarada bakabilirsiniz

Minetokyo

Bonacibo 2 kg tavuk ve hamsilisini 108 tl civarında almıştım iki hafta önce. Bende yeni mama değiştirdim ve kedime çok iyi geldi tavsiye ederim. Veteriner önerisiyle bir ara da felicia somonlu denemiştim tüy dökümü fazla oluyorsa iyi geliyor demişti onuda önerebilirim

Mivia

Friskes kullanabilirsiniz. Lutfen kalite olarak pek assagi inmeyin. Evet size zor olacak ama ben sokaktaki kedilere pawpaw kullandim ve icindeki maddelere baktigimda pişman oldum... Ev kedileri daha hassas tabiki