Köpeğim İshal Oldu Ve Kustu

Leomaltipoo

Merhabalar dün akşam köpeğime kuru mamasının üzerine biraz güzel pişmiş palamut verdim çok severek yedi, bugün sabah ve akşamüzeri gezmemizde köpeğim ishaldi, akşamüzeri 2. Kakasında hafif kan vardı fotoğraf yüklüyorum, eve gelince de kustu. Veterinerimiz probiyotik ve mide bağırsak düzenleyici yaş mama verdi. Başka yapmamız gereken bir şey var mı tavsiyelerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

2 CEVAP

chrollovlad

köpeğinize pirinc lapası,haslanmıs patates ve biraz seyrelterek seftali suyu verebilirsiniz. kusma icinde metpamid önerebilirim sabah aksam köpeğiniz ufaksa zayıfsa yarım yarım değilse bi tam metpamid. 2 kere köpeğimin ishal ve kusmasını böyle gecirdim

Köpeğinizde böyle şeyler illaki olabiliyor tedirgin olmanıza gerek yok aynısını yaşamıştım. Kızartma olan yağ genellikle verilmemesi tercih edilir her köpek aynı değil aynı ırk olsa bile farklı Bi bünyeye sahip. Bence kuru mamadan devam .