Kedim Kustu

stellabennett

kedim kustu ama kusmuğu su gibi bunun sebebi ne olabilir annem suyu çok içtiğini söyledi o sebepten olabilir mi

5 CEVAP

Fistikpasa

Suyu çok istediğinden değil. Benim kedim de aynı şekilde kusmuştu aynı zamanda yeme iştahında da azalma vardı. Acaba son zamanlarda mamasında değişiklik yaptınız mı? Biz veterinere götürdüğümüzde veteriner gastrointestinal mama kullanmamızı tavsiye etmişti purina veya royal kanin. Biz purina gastrointestinal yaş mama aldık bir hafta boyunca ondan yedi sonra geçti kusması. Bu sorum genellikle midesi hassas olan kedilerde oluyormuş

Mivia

Gozlemleyin. Acikcasi kedi midesi bosken su icmedi ise bu durum pek normal degil

stellabennett

@Fistikpasa ilk defa böyle kustu ve suyu içtikten 5 dakika sonra kustu mamasında değişiklik yapmadım yakın zamanda şu anda ne yapmam gerekir tekrar kusarsa veterinere mi götüreyim yoksa şimdi mi götüreyim

stellabennett

@Mivia sanırım suyu açken içmiş

Mivia

O zaman midesi boyle bir tepki verebilir endiselenmeyin birdshs kusmazsa sorun yok