Kedimizi Öldürdüler!

paye_246

Sokakta beslediğimiz kedimiz kirpi'yi tekmelemişti yavruyken bi komşumuz bacağı kırıldı! Veterinerde iyileştirmişdik veteriner bize ameliyata gerek yok demişti birkaç ay önce hamile kaldı bugün şişti doğuramadı kemik kayıkmış yavrular ezilmiş kedide şişti balon gibi gömdük daha demin! Elimden gelen birşey olabilir mi? Arkadaşımla besliyorduk!

8 CEVAP

SelinTuksal

Bu nedemek biliyormusunuz, komşu kedinizke birlikte insanlığını da çoktan öldürmüş.

Feronia

Ben burada en az komşunuz kadar veterinerin de suçlu olduğunu düşünüyorum.

Merloli

O komşuyada aynısını yapmak lazım! Ne istediki zararsız bir candan.

eltarcin

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Benimde yakın zaman önce Tarçın'ım melek oldu. Bu acı hiç bir şeye benzemiyor. O komşunuza da aynı şeyi yapmak lazım! Bir ayağına dahi bassak ciyak ciyak bağırır! Polislik eder! Daha çok şey söylerim ama yakında ağzımdan kötü şeyler çıkmaya başlayacak. Bu da bana uymaz. Sabredin, hesap günü Kirpi'de aynısından kaç kat fazlasını o "komşunuza" yapacak. Allah sabırlar versin size. Şu an arkadaşlarıyla çok daha mutlu...

paye_246

Çok kötüyüm arkadaşlar

Merloli

Allah size sabırlar versin başınız sağ olsun, çok üzüldüm :(

paye_246

Zaten sevilmeyen birisi çok vicdansız aşırı hayvanları can olarak görmüyolar

Friolero

Ben olayı anlamadım ama başınız sağ olsun