Acil İhtiyaç! Ucuz Mama Önerisi Lazım

Sekerlipati

Bu ay ve önümüzdeki aylar için butcem asiri sıkıntılı mamalar çok pahalı kedim ucuz mama yiyemiyor kotu kokulu gaz sislik kaka kokusu oluşuyor. 8 aylik haftaya kisirlastiricagim kedime Veteriner yavru maması ve bol bol yas mama takviyesi yapmamı istedi. Memnun kaldığınız ucuz mama var mi bir süre idare etmem gerekiyor.

8 CEVAP

Mehmetneroo

Bonacibo ve mystic önerebilirim ikisi de fiyatına göre çok kaliteli içeriklere sahip

salihaondag8

Aynen arkadaşa katılıyorum bonacibo ve mystic kullandım çok memnun kaldım fiyatı uygun güzel icedikli ve kaliteli lavital var onuda deneyebilirsiniz kedimde sevdi herhnagi saglik sorunu olmadi deneyebilirsiniz

Mehmetneroo

La vital de kullandık biz ama mama için kimseyle iletişim kuramadik yoksa içeriği iyi ama güvenilir gelmedi bana

salihaondag8

Anladım oda sizin fikriniz ama ben güveniyorum içeriğine ve kedime kullandım severek yedi bir hastalık sorubu yaşamadım güzel içerikli ve fiyatına göre içeriği uygun ve fyzel kaliteli o yuzfen uygun bütçeli mama olarak tercih edilebilir bir mama kötü bir mama değil yani tabiki mystic ve bonacibo daha iyi onları tercih etmesi daha iyi olur yani duruma göre tercih edilebilir üç mamada iyi bana göre

Ruzgarin

Merhaba normalde ne veriyorsunuz?

Suraemir

Mystic obivan kullandım içerikleri iyi görünüyor sorun olmadı bizde

merveees

ucuz mama vermeyin brit care fiyatına göre çok uygun şuan indirimler var fiyatlar daha da artacak.

merveees

Felicia da çok seviyor kediler