Kedim Çok Küçük Elimi Aynı Anda Hem Isırıyor Hem Emiyor Neden Dir

RukiyeGun

Kedim elimi hem emiyor hem ısırıyor aynı an da neden

1 CEVAP

simbakedi

kedinizi elinizle oynamaya alıştırmayın. ısırdığı anda hareket etmeyin, o bıraktığı anda da onunla ilgilenmeyi bırakın. bunun kötü bir şey olduğunu anlamalı. elinizi ısırmasını bıraktıktan sonra dövmesi ya da ısırması için başka bir oyuncak vermeniz de faydalı olacaktır. emme nedeni de annesinden erken ayrılması olabilir. benim kedim de sokaktayken annesi ölmüş, hala daha emme hareketini yapıyor ancak elimize değil de battaniyeye. emip yoğuruyor :D