5 Aylık Kedim Topallıyor

chrollovlad

6 aylık olmak üzere olan sarman kedim çok fazla hiperaktif bir kedi,dün ne olduysa naptıysa bugün sabaha topallar bi şekilde gördüm uyandığımda kendisini. sizce bu incinme mi yoksa başka bir şey midir vet 2 gün bekleyin dedi. yemesi içmesi yerinde ama hep yatıyor oynamak istiyor oynayamıyor. patisini yana koyuyor böyle

6 CEVAP

bbenimbenn

muhtemelen endişelenecek bir şey yoktur oyun oynarken bir yere taktırmış olabilir. ama 2-3 gün boyunca inceleyin eğer o patisinin herhangi bir bölgesinde tüy dökmesi varsa veya dokunduğunuzda tepki veriyorsa bir problem vardır o zaman götürmelisiniz

chrollovlad

@bubenim cok tesekkür ederim

bbenimbenn

çok geçmiş olsun umarım bir problem olmadan atlatır

Cennet29

İyileşti mi

chrollovlad

@Cennet26 kalçasını incitmis hala tedavi görüyor ama eskisinden kat kat iyi yürüyor kosuyor

Cennet29

Çok sevindim