3 Gun Evde Yalniz Kalacak Kedim İçin Oneri

Fistikliokum

burada en cok bu soruyla karsilasiyoruz belki de ama tekrar sormak istedim, 3 gece 4 gun evde tek kalabilir mi kediler, daha once tecrube edenler yazabilir mi, 1.5yasinda ve daha once hic yalnız kalmadi, evin cesitli yerlerine su ve mama birakacagim 4 gunluk, ama kumu maalesef 4 gun kirlenecek, hergun temizliyorum ben kumunu normalde. 4 gun icin ne dusunuyorsunuz

12 CEVAP

msfkaya

mama ve suyunu bırakın hiçbir şey olmaz. canı sıkılır oyuncakları varsa verin yoksa alabilirsiniz. zarar verecek eşyalar varsa ortadan kaldırın. kumu azsa doldurun bolca 4 güne kadar idare eder onu

Fistikpasa

3 gece 4 gun birsey degil. Evet canı çok sıkılır ama evde kalabilir. Evi güzel ayarla oyuncaklarını falan ortada bırak mamasını ve birkaç su kabı doldur eğer anahtarını birine bırakabilirsen kontrol etmesi için de güzel olur

Rosier4

Evin belirli köşelerine mama ve su kabları bırakın evde leğen tarzında varsa onada kum dökebilirsiniz tuvalet işlevi görebilir kendim denemedim ama bir video görmüştüm her gün 15-20dk eve gidip kedinin durumuna bakabilcek biraz oynayıp stresini azaltacak bir varsa çok iyi olur sevdiği oyuncaklarınıda eve dağıtın riski odalarını kapatın.

aslihan_e

Mama bayatlamaz mı? Ertesi güne kalan bozuluyor benim gördüğüm. Benimkiler yalnız değil kardeşleri vs. var ama 4 gün bıraksam dönüşte akıl hastanesine götürmem gerekir. 4 gün bırakmadım ama benimkiler 1 gün akşama kadar kalsalar bile fenalık geçiriyor.

aslihan_e

Çok ağlar yani psikolojisi bozulur bence o şekilde. Annemle paylaştım o da aynı fikirde. Arada kontrol edip sevecek biri yok mu?

Fistikpasa

3 gece 4 gun birsey degil. Evet canı çok sıkılır ama evde kalabilir. Evi güzel ayarla oyuncaklarını falan ortada bırak mamasını ve birkaç su kabı doldur eğer anahtarını birine bırakabilirsen kontrol etmesi için de güzel olur

Fistikpasa

3 gece 4 gun birsey degil. Evet canı çok sıkılır ama evde kalabilir. Evi güzel ayarla oyuncaklarını falan ortada bırak mamasını ve birkaç su kabı doldur eğer anahtarını birine bırakabilirsen kontrol etmesi için de güzel olur

Fistikliokum

tesekkurler oneriler için, 4 gun bana da zor gelecek ama bakalim, komsum gelip kontrol edecek ama en fazla 10 dk bakar gider,

bende yalnız bırakıcam 2 gece 3 gün. arkadaşlarım mama , su verecekler. bana çok düşkün. ortada tehlikeli şeyler bırakmayın. ip, poşet yiyorsa (benimki yiyor)bırakmayın. umarım başarı ile atlatırız :)

Sezgek

4 gün çok rahat kalır hiç bir sıkıntı olmaz yutup yiyebileceği düşürüp kurabileceği ve ya kendi üstüne devirebilecek bir şey bırakmayın ortada yeter sıkıntı olmaz ben çok bırakmak zorunda kaldım kameradan izliyorum uyuyor yavrum genelde bazen konuşuyorum onunla arada duyuyor iyi oluyor

nergulsimsek

Biz bir haftalığına tatile gitmiştik ve bırakmıştık. 2 günde bir arkadaşım gelip kontrol etmiş mama ve suyunu takip edip kumunu temizlemişti. Daha uzun bırakmak bana eziyet gibi geliyor açıkçası. Allah yardımcınız olsun.

aslihan_e

Ben şaşırdım ya bizim çocuklar bir gün akşama kadar kalsa kafayı yiyor. Biz mi çok şımarttık bilmem ki. Bizim evi yıkarlar sinirden. Protesto edip tuvaletlerini yaparlar her yere, tv'ye saldırırlar, perdeleri indirirler, ne bulurlarsa yere atarlar. Yani tehdit etme yöntemleri var. Biri markete gitse arkasından deliye dönüyorlar. Evin içinde ilgilenmesek televizyon izlesek tv'ye çiş yapmakla tehdit ediyorlar. Komşular itfaiye çağırır 4 gün bıraksak. Balkona çıkıp öldürüyorlar bizi diye bağırırlar. Normalde eğitimliler öyle yaramazlık yapmazlar ama bizimkiler delirirdi yani 4 günde.