Temizlik Mevzuları

Mehmetneroo

Arkadaşlar evde koltuk silme ,toz alma,yer yıkama gibi işlemler için kedimi rahatsız etmeyecek hangi ürünleri kullanabilirim?

4 CEVAP

Cemalchief

İnan ki bende bu konuda bilgi bekliyorum

bbenimbenn

ben yerleri sirke ve karbonat karıştırarak siliyorum bence güzel temizliyor. tuvalet banyo dışında çamaşır suyu kullanmamaya özen gösteriyorum. bir de asperoxun evcil hayvan dostu yer silme suyu var onu da denedim ama açıkçası beğenmedim doğal gelmedi

Balimlilac

U Green Clean ürünleri kullanmaya başladım evimin her yerinde. Daha önce arap sabunu sirke vs kullanıyordum fakat kedim sürekli kokularından öğürme hareketi yapıyordu ve bende rahatsız oluyordum. green clean ürünlerine geçince kalmadı bu durum. Bebekli ve patili evler için uygun doğal ürünler. Çok memnunum.

_iko_

Ben yüzey temizliğinde Amway kullanıyorum; doğaya zarar vermeyen içeriği olduğundan evcil hayvanım için de sorun olmayacağını düşünüyorum. Şu ana kadar da bir olumsuzluk yaşamadık.