Kedim Patisini Emiyor?

Milaa_28

Arkadaşlar benim 8 aylık Ankara Norveç kırması minnoşum var.. 1 aydır sürekli patisini emzik gibi emiyor. Gece özellikle sabaha kadar emiyor.Sizin kedilerinizde'de böyle bir sorun varmı ?? Yada bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirler 'mi.

5 CEVAP

eltarcin

Kediler annelerinden erken ayrıldığı için böyle bir hareket sergilerler. Bazı kediler dostunun saçlarını, parmağını, dizini dahi emebilir. Hemen bıraktırmanızı öneririm çünkü ileride size büyük sorunlar açabilir

nyancat

Kendisini emmesi sıkıntı çıkarabilir bıraktırmaya çalışın ama başka bir yeri emiyorsa ve hastalıklı gibi sürekli değilse bi soruna yol açacağını sanmıyorun

emine64

Sizinki yine Patisini emiyor Muş benim oğlum benim parmağımı emiyor annesinden erken ayrıldığı için olabilir belki

emine64

Eltarcin benim kedimde parmağımı emiyor nasıl bir sorun olur ki sürekli yaptırmıyorum ama bazen dayanamıyorum annesiz büyüdüğü için yapıyor :( ben bıraktıramadım

Milaa_28

Bilemiyorum patisinin altına birşey olurmu veterinere götürücem bu gidişte şuanda bile emiyor☺