Kaka Problemi

Elfffff

5 aylık kedim (erkek) yatağa kakasını ve çişini yapıyor.Bir de görmeyeyim diye üstünü battaniyeyle kapatıyor.Bu canavara nasıl engel olabilirim ?

2 CEVAP

bsecnl

öncelikle odanıza sokmamaya calısın bi süre başka bi odada dursun daha sonra kedi kumunu iyice temizleyin belki pis gördügü için yapıyordur

bsecnl

öncelikle odanıza sokmamaya calısın bi süre başka bi odada dursun daha sonra kedi kumunu iyice temizleyin belki pis gördügü için yapıyordur