Kedilerde Titreme

Fatmacakiir

Arkadaslar kedim bazen yatarken ama uyanik haldeyken ufak titremeler yasiyor. Kas segirmesi gibi 3 saniye titriyor 3 saniye duruyor 3 saniye tekrar titriyor sebebini bilen var mi

10 CEVAP

ursaminor

:)
Hiç endişe etmeyin. Bu sırt seyirme olayı çok normal kedilerde.
Oyuncu modunda, saldırıdan önce, dikkatini bir şeye verip kıçını sallamaya başlamadan önce seyirir genelde sırtı.
Mesela severken sırtı seyiriyorsa, istemiyor ve sevilmeye hazır değil demektir. :)

Merloli

Kansızlıktan dolayı olabilir. Kansızlık yaşayan kediler sanki üşüyormuş gibi titrerler.

Fatmacakiir

Bunun icin ne yapabilecegimi biliyo musunhz peki

ursaminor

Bir dakika titreme nasıl bir titreme?
Normal bizim bildiğimiz üşüme sırasınsa yaşadığımız titreme mi?
Yoksa seyirme dediğiniz sırtını kasıp bırakması şeklinde mi?
İkisi çok farklı çünkü

Ecmcrlp

Sikintisi gectimi acaba benim kedimdede ayni durum var uzun zamandir. Veteriner onemli bir sey olmadigini soyledi ama gecmiyir bi turlu.

Merloli

maalesef tatlım biliyorum,veterinerinize danışın isterseniz.Büyük ihtimalle düzenli bir yemek listei verir diye düşünüyorum.

Fatmacakiir

Anladim cok tesekkur ederim yanitiniz icin

Fatmacakiir

Seyirme seklinde

Fatmacakiir

Yani sanki kendisini kasıp birakiyormus irkiliyormus gibi

Fatmacakiir

Oh rahatladim cok sagolun icime su serptiniz :D