Alerji Olabilir Mi?

Arkadaşlar kedimin alerjisi olabileceğini söyledi veteriner çok yoğun olmasada zaman zaman hapşırması göz kızarıklığı oluyor ve her iki ayağının altında aynı yer de tüy dökülmesi var alerjik kedi maması önerisi olan var mı?

5 CEVAP

sirdankedi

mantar yahut egzama belirtisi olabilir, hangi mamayı kullanıyorsunuz ?

mmhureyre

Sirke sıkın ayağının altına düzenli her gün.

bbars

benim de kedimde aynı durum olmuştu fotograftaki gibi bir sorun degil ama hapşırma olarak vardı 3 gün iğneye gidip geldik alerji dedi farklı yumusatıcı kokusu toz parfum oda spreyi bunların hepsinin olabilvegini söyledi artık odada parfüm sıkmıyorum bizim sorunumuz geçti siz de bi sure deneyin bence belki kokulara alerjisi vardır tekrar geçmiş olsun

Scottishp

Kullanılan kumdan da olabilir. Bizimkinin gözleri akıyordu aktif karbonlu kuma geçtik gayet sağlıklı.

Hepinize geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim 🙏🏼 Tavsiyelerinizi dikkate alıcam