Yavru Kedim Çok Halsiz Ve Sürekli Uyuyor

3 4 gün önce barınaktan yavru bir kedi sahiplendik tekir ırkı bizim de ilk kedi sahiplenme deneyimimiz oldu fakat geldiğinden beri gün içerisinde sadece 1 2 saat uyanık duruyor sürekli kucak üstünde durmak istiyor durmadığı zaman miyavlamaya başlıyor yaş mama kuru mana herşeyi var fakat çok az yedi ve nerdeyse geldiğinden beri hiç su içmedi iç dış parazit aşılarını yaptırdık (bu arada kedim 2 aylıkmış öyle dediler en azından) dün 1 kez ishal oldu bugün düne göre daha iyi gözüküyor fakat insan korkmuyor değil

4 CEVAP

Taycomisa

Parazit aşısından sonra ishal gibi olması biraz normal ama uzun sürerse kliniğe gidin

Zxhrlast0x

Veterinere gözükmekte fayda var

Zxhrlast0x

Veterinere gözükmekte fayda var

Renklipati

Öncelikle hayırlı olsun yavrunuz,daha çok küçük 2 aylık ve sizi ilkkez görüyor alışma sürecinde az yemesi az su içmesi normal, siz yinede gözlemleyin ishali 3 günü geçmesin mutlaka veterinere danışın yavrularda ishal tehlikeli olabiliyor. Mamasını suyunu taze tutun biraz yerse tavuk göğsü suyuyla verin petibiyotik yoğurtla ishaline iyi gelecektir