Kedinin Diskisinda Parazit

The61

Merhaba bizim bir kedimiz var 10 aylik disi. Son zamanlarda diskisinda parazit görünmeye başladı,önceleri
parazit yoktu. böyle küçük incecik kurtçuk gibi daha sonra bizde kontil parazit şurubu verdik.
Eczanedeki kadin haftada bir verin gecer demiş sizce ne yapmaliyiz geçer mi ?

2 CEVAP

aliberken

Kedinizi veterinere götürüp iç dış parazit aşılarını yaptırmalısınız.İlk uygulamayı veterinerin nasıl yaptığını gördükten sonra diğer aylarda kendiniz yapabilirsiniz.

Veterinere götürmek istemiyorsanız iç parazit için damla ve haplar oluyor.Veterinerden ya da eczaneden alıp kendiniz yapabilirsiniz.

emine64

Bence iç paraziti için veterinere götürün bazı Kurtlar için faydalı olmayabilir