Yavuk Alerjisi

Cemalchief

Merhaba, kedimin boynunda sürekli bir kaşıntı vardı, arka patileri ile kaşıyor ve yara yapıyor, kulağınıda aynı sekilde, veteriner %99 tavuktan kaynaklı dedi, önerebilecegiz hindili-balikli mama var mi kedim 4 aylık, tahilsiz mamalar direk ishal yapiyor bu arada %20 oraninda versem bile, tahıllı olmasi gerek sindirimi oturasıya kadar malesef

7 CEVAP

Zxhrlast0x

Nd düşük tahıllı ocean ringa balıklı ve portakallı

Ruzgarin

Hills hindili varsa

Cemalchief

Bu nd mamasını 2,3 yere baktım ama bulamadım ben petlebide de yok açıkcası

Cemalchief

Kuzulu olandan var acaba olur mu

Sezgek

Tavuk alerjisi varsa hindi de kullanmayın kümes hayvanları aynı şekilde kaşıntı yapacaktır

Sezgek

Tavuk alerjisi varsa hindi de kullanmayın kümes hayvanları aynı şekilde kaşıntı yapacaktır

Cemalchief

Aa bunu bilmiyordum cok tesekkur ederim, çoğu balıkli mamada bile en azindan kümes hayvanları proteini vs oluyor bakalim arayip bulacağım bir tane