Trixie Ağız Bakım Suyu (İçme Suyuna Eklenen)

KremTheCat

Merhaba. Ben bu ürünü 2 litrelik su şelalesinde kullanmak istiyorum. 2 litre su kedime 1 hafta gidiyor. Yani haftada bir su yenileme yapıyorum. Bu üründen ölçüsüne göre yani 2 litre suya 40 ml eklesem 1 hafta boyunca su şelalesinde dönse sorun olur mu? Yoksa bazı ürünler gibi günlük mü değiştirilmesi gerekiyor? Kullananlar bilgilendirebilir mi?

1 CEVAP

Sezgek

Trxie marka kullanmadım ama başka marka kullanmıştım bu tarz ürünlerin günlük olarak kullanılması sağlıklı olanı ilaç katacaksanız en azından ilaç olduğu sürece şelale kullanmayın ve ilacı günlük yenileyerek verin