İç Dış Parazit İlacı

Betuoztrk

3 kedim var ve iç dış parazit için ilaçlarını evimde kendim vermek istiyorum. Önerebileceğiniz iç dış parazit ilacı var mı Hap olur sıvı olur

6 CEVAP

Merhaba

Broadline. Piyasa da en iyisi.

amillaaa

Bütçeniz varsa Broadline veya Advantage Multi tavsiye ederim ben de kesinlikle. Bu ense damlaları hem iç hem dış parazite etki ettiği için hap yutturma derdi de olmuyor, oldukça pratik.

Ryhn12

Broadline.Ben kedime kendim evde yapıyorum veterinerden alıp

Betuoztrk

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim😘💕

Betuoztrk

Bu ilacı nereden temin edebilirim peki internet üzerinden bilginiz var mıdır

amillaaa

İnternet üzerinden ne insanlar için ne hayvanlar için ilaç tarzı ürünler almanızı kesinlikle tavsiye etmem. Veteriner kliniklerinden temin edebilirsiniz.