Kedim Yalnız Kalıyor

Gulcaannnsu

Kedim hafta içi 9 saat tek başına kalıyo eve geldiğimde de yanıma gelmiyor hiç neden ?

3 CEVAP

Eğer yaşı küçükse ve evde uzun süre kaldıysa belki yalnızlığa alışmıştır. Her kedinin kendine özel kişilikleri var. Ama yemesine içmesine dikkat edin depresyona da girmiş olabilir. Benim oğlum evden 1 saat gitsem bile gelince beni kapıda karşılıyor miyavlıyor başımdan gitmiyor ama her kedinin kişilikleri farklı dediğim gibi

Gulcaannnsu

Yok ben girdiğimde de aynısı nı yapıyor ama hani sürekli cam a çıkıyo etrafı izliyo yanıma çağırıyom gelince de sevdirmiyo yatmıyo kucama gidiyp hemen

Gulcaannnsu

4 aylık kedim erkek