Petopy Uygulamasını Kullanan Var Mı?

KremTheCat

Merhaba 3 aylık ve 1.6 kilo ağırlığında exotic shorthair kedim var. İç dış parazitini kendim yapıyorum. Yakın zamanda karma1 aşısını yaptırmayı ve mikroçip taktırmayı düşünüyorum. Tabi karnesi de çıkacak. Ama evden çıktığında stres yapıyor ve yavrularda stresin sorun yaratabileceğini daha önce tecrübe ettim.
Petopy uygulaması veteriner hekimin eve gelip gerekli aşıları yapmasını sağlayan bir uygulama. Kedi hiç evden çıkmadan aşılarını olabiliyor.
Karne - mikroçip ve karma1 aşısını bu uygulamadan yaptırmak istiyorum. Daha önce kullanan arkadaşlar var mıdır?

1 CEVAP

Taycomisa

Aşıdan önce hemogram ve biyokimya değerlerine baktırmanızıda öneririm