Kedim İç Dış Parazit İlaclarından Sonra Kustu

Betuoztrk

Merhaba arkadaşlae bugün kedime iç dış parazit yaptırdık ve üzerinden 7 8 saat geçti İlk sıvı kusmuş daha sonra köpüklü şekilde Dün de mama kusmuş Neden olduğunu anlayamadık ve bu saatte de nereye sorsam bilemedim Acaba bu parazit ilaçlarınn etkisinden olabilir mi

4 CEVAP

Fistik23

Benimkine kusmuştu ama sürekli kusacakmış gibi oluyordu parazitten hapından öncede hapı bahane oldu galiba ve parazitten 2 saat sonra kustu köpük ve su çıktı veterinere sordum sadece su ve köpüğümsü bir şeyler çıktıysa yediği tüyleri çıkarmaya çalışıyor malt macun kullanmaya başlayın geçmezse bakarız dedi Malta başladık geçti bir daha kusmadı

cat_expert

iç dış parazit uygulamalarından sonra kusma halsizlik ateş gibi yan etkiler olabilmektedir, 24 saat sonrasında hala devam ediyorsa veteriner hekiminize danışmanızı öneririm.

Sezgek

Ense damlası şekilde mi yapıldı eğer damla şeklinde yapıldıysa ve yanlış bölgeye yapıldığı için bir şekilde yaladıysa zehirlenmiştir aşı nedeniyle zehirlenmede görülüyor genelde beyaz köpüklü kusma dün gece yazmışsınız gerçi umarım bugün vete danışmışsınızdır geçmiş olsun

Betuoztrk

Evet aradık takip edin dedi o günden sonra sorun olmadı teşekkür cevabınız için